fbpx

Najnowsze wydarzenia

ŚWIĘTO MLEKA 2023


ŚWIĘTO MLEKA 2023
 
więto mleka 20211
 

Podczas tegorocznych Dni z Doradztwem Rolniczym odbyło się fantastyczne wydarzeniem jakim jest Święto Mleka 2023 finansowane z Funduszu Promocji Mleka.

Kulinarne gusta zaspokajał profesjonalny kucharz, który serował dla gości koktajle na bazie kefiru z sezonowanymi owocami, krakersy z twarożkiem i warzywami, oraz deserki na bazie serków homogenizowanych i śmietanki kremowej. Dodatkowo odbywały się pokazy kuchni molekularnej, kucharze serowali dla gości chipsy warzywne z serkiem siedleckim posypane pudrem ze świeżych naturalnych ziół, roladki z sera mozzarella i świeżych ogórków i liofilizowanym chipsem z buraka, mrożona suchym lodem ciekłym azotem dymiąca zupa chłodnik na słodko, twarożek z kawiorem owocowym na ciasteczkach biszkoptowych i flipsach posypane mrożoną dymiącą miętą.

Podczas Święta Mleka odbywały się liczne konkursy prowadzone przez fantastycznego konferansjera Przemysława Redkowskiego, aktora filmowego, teatralnego i serialowego, który rozbawiał nas do łez. Konkursy tj. dojenie krowy na czas, zgadnij ile krowa ma łat, konkurs na najdłuższe Muuuu…, podnoszenie baniek z mlekiem, koło Fortuny.

Wydarzenie przyciągnęło tysiące gości, nasze stoisko Święta Mleka było najpopularniejszym i najczęściej odwiedzanym stoiskiem podczas tegorocznych Dni z Doradztwem Rolniczym za co serdecznie dziękujemy.

 
Impreza finansowa z Funduszu Promocji Mleka.Dane kontaktowe

Kazimierzowska 7, 08-110 Siedlce

 (25) 632 30 21

 osm@osm.siedlce.pl

(25) 632 76 08

 Pn - Pt: 7:00 - 15:00