Najnowsze wydarzenia

PERŁY REGIONU 2020 ROZDANE

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach z wielką przyjemnością informujemy, że nasze produkty zdobyły miejsca na podium w ogólnopolskim badaniu „Perły Regionu 2020”.

A dokładnie SERKI HOMOGENIZOWANE truskawkowy, brzoskwiniowy, straciatella oraz o smaku waniliowym zajęły I MIEJSCE w kategorii jogurty i desery mleczne. Zaś serek KRIMI zdobył III MIEJSCE w kategorii sery. Produkty te oceniało jury złożone z przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku sieci handlowych, stacji paliw i hurtowni.

Badanie „Perły Rynku” to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

Parę słów przypomnenia o wygranych produktach. Serki homogenizowane to smak dzieciństwa wielu pokoleń, są produkowane w naszej mleczarni w niezmienny spoósb od wielu lat. To doskonała przekąska, jak również fantastyczny składnik ciast, deserów, musli, wyrobów garmażeryjnych.

Serek śmietankowy Krimi to produkt zdrowy i odżywczy. Wyśmienicie smakuje jako przekąska ze świeżym pieczywem, krakersami. Można go serwować wytrawnie lub na słodko, z warzywami i owocami. Idealnie sprawdza się również jako podstawa do sosów i farszów.

Nasze wyroby są delikatne i naturalne, bez konserwantów, o czystym składzie dzięki czemu mogą je spożywać najmłodsi smakosze.

 Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów. Nieustannie podejmujemy starania aby cechowała je najwyższa jakość i doskonały smak, dlatego nagrody takie jak te jeszcze bardziej motywują nas do dalszego rozwoju.

Dziękujemy za uznanie i zaufanie.

osm perla 570x220px przeglad 01

 

Dane kontaktowe

Kazimierzowska 7, 08-110 Siedlce

 (25) 632 30 21

 osm@osm.siedlce.pl

(25) 632 76 08

 Pn - Pt: 7:00 - 15:00